صنعت های پولساز

بازگشت به آکادمی

صنعت های پولساز

  • 00:00 09\12\1399
  • گروه خبر
  • تاریخ انتشار 00:00 09\12\1399
image

صنعت های پولساز

10 کسب و کار برتر برای ثروتمند شدن در یک دهه

1-تکنولوژی

تعجب آور نیست که تکنولوژی در لیست ما رتبه یک را دارد. تکنولوژی در قلب همه کارهایی است که این روزها انجام می دهیم و تجربه می کنیم. چگونه فضای تکنولوژی در طول چند سال گذشته تغییر کرده و چگونه برای دهه آینده شکل میگیردیک دهه پیش سرمایه گذاران تکنولوژی به طور عمده در ابزارهای ارتباطی، شبکه های اجتماعی و نرم افزار، سرمایه گذاری می کردند. اکنون، شرکت هایی که خود را شرکت های فناوری می نامند رشد فوق العاده ای داشته اندصاحبان مشاغل کوچکی که وارد صنعت فناوری می شوند باید بر روی دوستانه بودن محصول یا خدمات خود تمرکز کنند. در دنیایی که گجت ها و نرم افزارهای مختلفی وجود دارد  مشتریان اشتیاق زیادی به تجربه های یکپارچه دارند و به سمت  این شرکت ها جذب می شونددر رتبه بندی ما، صنعت فناوری عملکرد خوبی را داشته است.

 

2-سلامتی

بخش بهداشت یکی از بزرگترین صنایع آینده است. سلامت به سرعت در حال تبدیل شدن به یک صنعت بسیار متنوع با فرصت های فراوان برای صاحبان مشاغل کوچک استمراکز مراقبت های بهداشتی سنتی، مانند بیمارستان ها، با بسته شدن و کاهش سودآوری روبرو هستندهزینه های مربوط به مراقبت های بهداشتی در حال حاضر 3.3 تریلیون دلار است که 18 درصد اقتصاد ایالات متحده را تشکیل میدهد. شرکت ها می توانند با کشف روش های جدید برای مدیریت میلیون ها داده که بخش بهداشت را تشکیل می دهند از این طریق پول دریافت کنندراس بلانکنشیپ (سرمایه گذار در بیش از 40 شرکت بیوتکنولوژی و بهداشت و درمان) می گوید که سلامت کلید آینده صنعت است

 

3-انرژی

جهان در حال شکل دادن به آینده بخش انرژی است و این فرصت ویژه ای برای مشاغل بین المللی است. به عنوان مثال، فرانسه و نروژ هر دو اخیراً برنامه های بلند پروازانه ای را برای پایان دادن به استفاده از گازوئیل و بنزین تا سال 2040 اعلام كردند. همچنین فرصت هایی برای هم افزایی بین بخش انرژی و سایر صنایع وجود دارد. به عنوان مثال، دانشمندان و مهندسان در حال بررسی امکان "تجارت انرژی" از طریق دستگاههای مجهز به فناوری هستندبه گفته وینسنت اسکاتنا، مدیر ارشد بازاریابی Industrial Motor Power Corp: بیشتر مردم فکر می کنند که فقط بخش انرژی های تجدیدپذیر آینده روشنی دارند، اما هنوز نیاز به سوخت های فسیلی زیاد استدر  ایالات متحده پیش بینی می شود درآمد در بخش انرژی، به ویژه در بخش های استخراج معادن و استخراج نفت و گاز، طی 5 سال آینده 8.1٪ رشد کند.

 

4-رسانه ها

 این صنعت می تواند یک صنعت عالی برای صاحبان مشاغل باشد. رسانه ها طیف گسترده ای از زیرشاخه ها را تحت پوشش قرار می دهند، از رسانه های قدیمی مانند تلویزیون گرفته تا کانال های جدید. صنعت رسانه در آینده نزدیک محل تغییرات بسیاری خواهد بودمصرف کنندگان خواستار ویدئو و تعامل بیشتر هستند، بنابراین ما شاهد تولید زیادی از بازی های ویدیویی خواهیم بود و در حالی که رشد سریعتری از هر شکل رسانه ای دارند و حتی از تلویزیون هم پیشی می گیرندبخش رسانه  جزء پنج صنعت برتر است. در سال 2006، میزان تولید در صنعت 235 میلیارد دلار بود، در حالی که در سال 2026، 357 میلیارد دلار پیش بینی شده است.

 

5- خرده فروشی

اگر صاحبان مشاغل خرده فروشی مشتاق باشند و  بتوانند راهی برای خرده فروشی آنلاین پیدا کنند، بیشترین سود را خواهند برد.

 

6-ساخت و ساز

ساخت و ساز یکی دیگر از صنایع مانند خرده فروشی است که سطح شگفت انگیزی از رشد در دهه آینده را به خود اختصاص خواهد داددر ایالات متحده فرصت هایی برای صاحبان مشاغل در زمینه ساخت و سازهای مسکونی و تجاری وجود دارد. طبق گزارشی از مک کینزی، یک سوم جمعیت شهری جهان - 1.6 میلیارد نفر - می توانند برای تأمین مسکن امن و مقرون به صرفه تا سال 2025 تلاش کننداین یک فرصت عظیم برای صاحبان مشاغل در ساخت و سازهای مسکونی استشرکت های فناوری در تلاشند ساخت و سازها را با هزینه کمتر و کارآیی بیشتر انجام دهندپروژه های ساختمانی نیروی انسانی زیادی را در بر می گیرند .این صنعت در سال 2016 6.7 میلیون نفر اشتغال داشت است و انتظار می رود این میزان در سال 2026 به 7.6 میلیون نفر شغل افزایش یابد. پس از مراقبت های بهداشتی، فناوری و انرژی، صنعت ساخت و ساز بیشترین رشد تولید پیش بینی شده را با 131٪ بین سالهای 2016 و 2026 به خود اختصاص داده است .

 

7-هتل ها و رستوران ها

صنعت هتل ها و رستوران ها فرصت های بی شماری را برای کارآفرینان فراهم می کنند و همچنین با ایجاد کردن محیطی برای رویدادها و جلسات شرکت ها درامدی بیشتر بدست آورند و در تلاشند تا درآمدی فراتر از جهانگردی ایجاد کنند. رستوران ها باید روشی پیدا کنند که بتوانند پایداری کسب و کارشان را بیشتر کنند و نیاز مصرف کنندگان را شناسایی کنند به طور مثال امروزه غذاهای ارگانیک و گیاهخواری طرفداران زیادی پیدا کرده استانتظار می رود که تولید و رشد شغلی در این زمینه، طی چند سال آینده روند صعودی داشته باشد.

 

8-سرمایه گذاری

فین تک و رمز ارزها

امور مالی از آن دسته صنایع قدیمی است که از نظر نوآوری اغلب از زمان عقب مانده اند. با این حال شرکت های نوپا اکنون با موسسات مالی سنتی مانند بانک ها و کارگزاری ها رقابت می کنند. صنعت سرمایه گذاری در حال راه اندازی است تا چند راه حل منحصر به فرد برای مصرف کنندگان ارائه دهدکریپتوکارنسی یکی از زیرمجموعه های مالی است که در میان صنایع با رتبه برتر حرکت می کند. به عنوان مثال، سیستم Johnson’s Otravel یکی از اولین سیستم های پذیرایی و حمل و نقل است که بیت کوین را قبول می کند. به علاوه، ارز رمزنگاری شده در حال حاضر در املاک و مستغلات استفاده می شود. بعد از رسانه و سرگرمی، صنعت مالی بالاترین حاشیه سود را دارد. سهام مالی و بیمه طی 10 سال گذشته 66 درصد رشد داشته است. پیش بینی می شود درآمد و رشد شغلی در این صنعت بسیار قوی باشد و انتظار می رود تولید از 1.7 تریلیون دلار در سال 2016 به 2.2 تریلیون دلار در سال 2026 افزایش یابد، که 126 درصد افزایش دارد.

 

9-مشاور املاک

املاک و مستغلات صنعتی است که ارتباط تنگاتنگی با ساخت و ساز دارد و در دهه های آینده سودهای بزرگی کسب خواهد کرد. عمده درآمد و تولید در این صنعت از طریق نمایندگان، مدیران املاک و سایر افراد و شرکت های ارائه دهنده خدمات مرتبط با املاک و مستغلات حاصل می شود. با این حال، BLS شامل انواع دیگر شرکت ها در این بخش است، که به طور مثال اجاره تجهیزات و اجاره کالاهای مصرفی را ارائه می دهدپس از رکود اقتصادی سال 2008 صنعت املاک و مستغلات ضربه بزرگی را به خود دید اما از آن زمان به بعد بهبود یافته و روند صعودی به خود گرفته استبه گفته لئون گلدفلد، مدیرعامل کارگزاری آنلاین Yoreevo، املاک و مستغلات در دهه آینده چیزهای زیادی برای بدست آوردن دارند. صنعت املاک و مستغلات طی دهه آینده رشد چشمگیری را تجربه خواهد کردصنعت کارگزاری املاک و مستغلات در حال حاضر از ناکارآمدی شدید رنج می برد. هزینه های کارگزاری به طور قابل توجهی افزایش یافته است شرکت هایی که بیشترین سود را خواهند داشت شرکت هایی هستند که بیشترین کمک را به مصرف کننده می کنند

 

10-حمل و نقل

به هر سایت خبری که مراجعه کنید،احتمالاً داستانی درباره آینده حمل و نقل خواهید خواند. اعم از آخرین اخبار تسلا و راه آهن سریع السیر یا داستانی درباره تأخیرهای شرکت های هواپیمایی و ...در دهه های آینده، سیستم های حرکتی داده محور و خودکار خواهند بودوسایل نقلیه هوشمند و خودمختار بیشترین هیاهو را در صنعت حال حاضر ایجاد می کنند. صاحبان مشاغلی که در صنعت خودروهای خودکار شرکت می کنند بخشی از یک صنعت 3.6 تریلیون دلاری خواهند بودامروزه 9/99 درصد اتومبیل های موجود در خیابان ها به فناوری خودمختار مجهز نیستندبا این حال، طی دهه های آینده، ما شاهد وسایل نقلیه خودمختار بیشتر و بیشتری خواهیم بود. و البته همراه با اتومبیل های بدون راننده، تغییراتی در برنامه ریزی شهری و سایر صنایع مرتبط ایجاد می کنددرآمد در بخش حمل و نقل تا سال 2023 رشد 2.2 درصدی را در نظر گرفته است. گرچه به نظر نمی رسد این میزان زیاد باشد، اما فقط با نگاهی به این نقطه می توان حمل و نقل را در پنج صنعت برتر قرار داد. پیش بینی رشد شغل در حمل و نقل تقریباً متوسط است، اما درصورتی که صنعت عملکرد خوبی داشته باشد از نظر میزان تولید، طی چند سال آینده پیشرفت خوبی خواهد داشت. در سال 2016، تولید در صنعت حمل و نقل 909 میلیارد دلار بود. پیش بینی می شود در سال 2026، تولید با افزایش 124 درصدی به 1.1 تریلیون دلار برسد.